SZUKAJ
zamknij Menu
zamknij

O firmie

Słowem wstępu o... RUCH S.A.

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów prasy w Polsce. Miesięcznie obsługujemy ponad 10 milionów Klientów. Regularnie dostarczamy prasę do ponad 20 000 punktów, a nasza oferta liczy ok. 4300 tytułów. Z czego ponad 2500 tytułów gazet i czasopism oferujemy w formie prenumeraty papierowej, jak również elektronicznej. W asortymencie posiadamy m.in. książki, multimedia, zabawki, gadżety okazjonalne oraz kolekcjonerskie. Nasza oferta jest wciąż poszerzana o nowe produkty.

Krótko o.. kiosk.ruch.com.pl

Pierwszy kiosk został otwarty w styczniu 1919 r. i był odpowiedzią na założoną w 1918 r. spółkę Polskiego Towarzystwa Księgarni Kolejowych RUCH. Początkowo spółka opierała się na formacie "trafik", czyli kioskach dworcowych oferujących prasę, tytoń i inne drobne artykuły. Ówczesną ich misją było rozpowszechnianie czytelnictwa w odradzającym się po wojnie społeczeństwie.

Obecnie, po niespełna 100 latach powstał pierwszy kiosk internetowy, zainspirowany potrzebami tych klientów, których dostęp do prasy, książek i multimediów ofertowanych w stacjonarnych kioskach jest utrudniony. Pomysł zrodził się również, dzięki osobom, które nie zdążyły zakupić swojej ulubionej prasy z dodatkiem w tradycyjny sposób.

Pragniemy zadbać o wygodę użytkowników, poprzez intuicyjny proces zakupu, jak również odbiór zakupów w wybranym kiosku za z jedynie 3,99 złoty dzięki usłudze ORLEN Paczka!